29 Kasım 2010 Pazartesi

Ödüllü BEN : Ödüllüyüm ödüllüsün ödüllü

Sevgili,pek sevgili,en sevgili, has sevgili,öz sevgili deepblueeagle  bana bu güzel ödülü layık görmüş,saolsun var olsun bende ödülleree doymayayım inşallah,hatta sanalda olmasın bundan sonraki ödüller ,elle tutayım gözle göreyim bundan sonrakileri,ardı arkası kesilmesin, hatta evimin bi odasını ödüllerime ayırayım onlara camdan büfeler filan yaptırayım :) şaka bi yana nebileyim bir mim olsun bir ödül olsun bunlar güzel şeyler arkadaşlar,blog sahibini mutlu eden , benim gibi yazma kabızı olduğu günlerde hayatını kurtaran işini kolaylaştıran şeyler.
Bende kafamı toplayıp kendimle başbaşa kalamadığım ve ister istemez yazma kabızı olduğum şu günlerde(elimin aklımdan geçenlere yetişemediği günlerimi özlüyorum) bu ödüller mimmler ohhhh beee dedirtiyor.
Boğun beni,ödüle  boğun mime boğun :)
açım ben dostluğa ,kardeşliğe açımmmmmmm : D

Not: '0' yazıyla 'sıfır' yaratıcılıkla bile beni çektiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür fışkırtıyorum eyy bildiğim 188 ve bilemediğim bilmem kaç . . .

8 yorum:

İnsan olun biraz... dedi ki...

Tüm ödüller seninle olsun.

!DOZ BÜYÜCÜSÜ! dedi ki...

:) teşekkürler ama sizde hep benimle olun,siz olmadan ödülü ne yapayımm ben laannnnnnnnnn :)

ENN MODA dedi ki...

Sıfır yaratıcılık deme doz :)
Bi ödülden neler çıkarmışsın baksana :) Yazılarını severek okuyorum

!DOZ BÜYÜCÜSÜ! dedi ki...

enn moda, :) öyle öyle buaralar ama geçici bi dönemm için kapalıyım,açılıcak dükkan yakında :) hemde hiç kapanmamak üzere.yazılarımı severek okumanızı severek okuyorum bende :)

MODA GEZGİNİ dedi ki...

hep seninleyiz doz..ödülleri sana armağan ediyorum.seni bekliyoruzz:)

deepblueeagle dedi ki...

komik şey komik şey :))))

Profösör dedi ki...

Blog Dostluğu
İsan kendi itibarını düşünüyorsa ağzından çıkan cümlelere dikkat etmek zorundadır. Günlük yazmak gibi blogda da özel sayılabilecek duygu ve düşüncelerinizi yazmak konumunda kalabiliyoruz. Günlük yazmak daha somut oluyor. İsmin cismin ortaya dökülebiliyor. Fakat blog yazmak sanal bir eylemdir. Çünkü rumuzlarla kimlik kullanabiliyoruz. Belki de özel durumların irdelenmesi, farklı kimlik ve kişiliklerden yorum alınmsı, özgürce değerlerin tartışılması ve tartılmsına şahit olabiliyoruz. Adını ve sadını bilmediğimiz, ama yazılarından bir değer olduğu anlaşılan kimliklerin, kişilikleri de aynı zamanda ortaya dökülebiliyor. Bize düşen, iyiniyetli ve gerçekten kulağımıza altın bir küpe olarak takabileceğimiz öğütleri de alabilmiş olmamızdır.

Profösör rumuzuyla burda yazan blogdaş da bir nevi sanal dosttur. Fakat sanal da iyi bir dost olması, reelde kötü bir insan olduğu anlamına gelemez. Zaten buraya yazan blogdaşlar kendinden önce karşısındakini düşünebiliyorsa, karşı taraf bu samimiyeti hissedecektir. Belki de reeldeki arkadaşlardan görmediği iyi niyeti, samimiyeti, yardımlaşmayı, dayanışmayı ve paylşmayı blogdaşlarından görebilecektir. Blog yazarlığı ve blog dostluğu çok önemlidir. Blog yazarlığı ve paylaşımı da önemlidir. Bu bir lütuftur aslında.

Bazen kendini çıkmaz bir sokakta hissedebilirsin, bazen öyle sıkıntılar yaşarsın ki bütün duvarlar üzerine yıkılır. Blog dostluğu seviyeli olduğunda, kendine güven ve huzur gelir. Aşamayacağın ve çözemeyeceğin sorun yoktur aslında. Bütün tılsım buradadır.

Biricik dedi ki...

Prof.rumuzunu sonuna kadar hakediyorsunuz.
doz ben bir tiyatro seyircisi olarak onur'a rahmet diliyorum.
Sen de severmiydin bilmiyrum dizi izlemeyenler bilmez ama iyi bir oyuncuydu.

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails